Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Články

Proč naše kuchyně?

Proč naše kuchyně?

Rozhodli jste se, že si vyberete kuchyň na míru? Již víte, jaké výhody taková kuchyň má?

Proč zvolit kuchyně na míru?

Proč zvolit kuchyně na míru?

My kuchyň považujeme za místnost, která hraje ve Vašem bytě důležitou úlohu. Kuchyň není pouze místnost, ve které se vaří a stravuje, kuchyň je místem setkání celé rodiny, místem příjemného posezení u kávy či čaje, popřípadě může být kuchyň považována perlou či chválou celého bytu.

Co o nás řekli naši zákazníci

Co o nás řekli naši zákazníci

Naši zákazníci se nebojí říci svůj názor, jak byli při výrobě kuchyní s námi spokojeni. Čtěte dále....

Jak správně navrhnout kuchyň na míru

Jak správně navrhnout kuchyň na míru

Správné navrhnutí kuchyně na míru je jedna věc, ale její samotná realizace je věc druhá. Kuchyň na míru patří k nejsložitější místnosti celého domu či bytu. Při jejím navrhování a plánování je třeba respektovat ergonomické pravidla, bezpčenostní normy a orientovat se v nabídce kuchyňských spotřebičů.

Proč kuchyňské studio?

Proč kuchyňské studio?

Nyní jste postaveny do situace, kdy se rozhodujete k rekonstrukci svého bydlení. Co si budeme povídat, ale kuchyň patří k těm nejdůležitějším místnostem vašeho bydlení, proto je třeba kuchyni věnovat velikou pozornost.

Jaké máme typy instalace v kuchyni na míru

Jaké máme typy instalace v kuchyni na míru

Co si budeme povídat, rekonstrukce kuchyně patří k těm složitějším rekonstrukcím bytu či domu. A to převážně z toho důvodu, neboť před samotnou výrobou kuchyně na míru je zapotřebí si pořádně promyslet jednotlivé instalace, s kterými jsou spojeny přívody vody, odpad, rozvody elektřiny, plynu či topení. Důsledkem nesprávného umístění těchto přívodů může být poškození kuchyňských spotřebičů, proto je zapotřebí věnovat tomuto velikou pozornost.

Dvířka kuchyně a jejich materiály

Dvířka kuchyně a jejich materiály

Nyní se nachází v té příjemnější části navrhování nové kuchyně a to v takové, kdy se musíte rozhodnout, z jakého materiálu budou vaše dvířka kuchyně vyrobena. To znamená, že si volíte materiál, barvu, tvar dvířek kuchyně. Součástí je také volba materiálu korpusu.

Pracovní desky

Pracovní desky

A to převážně ze dvou hlavních důvodů. Pracovní deska nejen že ovlivňuje vzhled celé kuchyně, ale také musí být odolná proti každodennímu používání. Kuchyň je místo, kde se zachází s ohněm, vodou, noži, sekáčky a slabými chemikáliemi, a takovým to vlivům musí pracovní deska každodenně odolávat.

Vybíráme kuchyňské doplňky

Vybíráme kuchyňské doplňky

Hezká kuchyň je chloubou celého bytu či domu. Ale co by to byla za kuchyň, kdyby svému majiteli neusnadnila její práci. Nyní se budeme zabývat, ne její estetickou částí, ale její funkčností, tj. důmyslnými kuchyňskými doplňky. 

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou kuchyňské spotřebiče. Můžeme se setkat s kuchyňskými spotřebiči, bez kterých si kuchyň nikdo z nás nedokáže představit, avšak jsou i takové kuchyňské spotřebiče, o kterých ani nevíme, že existují a málo kdy si vůbec dokážeme představit jejich použití.

Jak udržovat kuchyň v čistotě?

Jak udržovat kuchyň v čistotě?

Než se rozhodnete nové výrobky v kuchyni používat, rozhodně vám doporučuji si přečíst návod...

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference