Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Jak udržovat kuchyň v čistotě?

Co si budeme povídat, ale je to tak. Pouze správná údržba hraje v životnosti nábytku a kuchyňských spotřebičů důležitou roli.

Než se rozhodnete nové výrobky v kuchyni používat, rozhodně vám doporučuji si přečíst návod, ve kterém každý výrobce uvádí optimální proces údržby a většinou také doporučuje konkrétní mycí prostředky. 

Některé typy povrchu v kuchyni vyžadují speciální druhy mycích přípravků a bohužel při jejich nesprávné volbě může dojít k poničení materiálu - A to opravdu nechceme!

Nezapomeňte, že pouze správný postup udržování vaší kuchyně vám velmi usnadní a zkrátí její pravidelnou údržbu!

Co se v tomto článku dozvíte?

 

 

Co při čistění kuchyně rozhodně nepoužívat!

Co při čistění kuchyně rozhodně nepoužívat!

Důležité je mít na paměti, jaké kuchyňské prostředky v kuchyni opravdu nepoužívat.

Jak na údržbu kuchyňského nábytku?

Jak na údržbu kuchyňského nábytku?

Víte, jaká základní principy při udržování kuchyňského nábytku dodržovat? Jak a které typy materiálu udržovat? Pojďme se na to podívat...

Jak si můžete Váš úklid kuchyně usnadnit?

Jak si můžete Váš úklid kuchyně usnadnit?

 Údržbu kuchyně si můžete určitě usnadnit? Nevíte, jak? Přečtěte si dále. 

Co vše lze v kuchyni zachránit, opravit?

Co vše lze v kuchyni zachránit, opravit?

Drobné poškození kuchyňského nábytku nejsou vůbec vyjímečné. Nemějte strach, máme pár tipů, jak tyto drobné poškození v kuchyni odstranit.

Jak se starat a udržovat pracovní desku?

Jak se starat a udržovat pracovní desku?

Pojďme se nyní podívat na to, jak se starat o laminátovou pracovní desku. 

Jak nejlépe se starat a udržovat nerez v kuchyni?

Jak nejlépe se starat a udržovat nerez v kuchyni?

Nerez se objevuje téměř ve všech moderních a klasických kuchyní. Údržba je však docela náročná. Máme pro Vás pár tipů a rad. 

Víte, proč je důležité udržovat troubu v čistotě?

Víte, proč je důležité udržovat troubu v čistotě?

Pravidelná údržba je důležitá a to nejen z venku trouby, ale také vevnitř. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference