Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Kde hledat inspiraci na novou kuchyň?

Kde hledat inspiraci na novou kuchyňKuchyň je součástí vašeho obytného interiéru, a proto by měla zcela korespondovat s vybavením vašeho domu či bytu. Nejvíce to platí u kuchyní, které jsou propojené s obytným prostorem a jídelnou. Volte především takové odstíny, které jsou podobné vašemu domu či bytu. Nedoporučujeme moc kombinovat styl moderní a klasický, i když v některých případech interiéru vypadá kombinace starožitného prvku s modernou velice skvostně. Nicméně, zkuste se poradit s odborníkem, který má pro takové kombinace cítění a praxi. 

 

 

Kde můžete hledat inspiraci na svou novou kuchyň? 

Stejně tak, jak se vyvíjejí nové trendy ve všech oblastech, kuchyň určitě nezůstává pozadu. Jestliže už máte zhruba představou, jaký typ kuchyně chcete, ať už jde o klasickou kuchyň, moderní kuchyň, nebo kuchyň rustikální, volte kuchyň podle nejnovějších trendů. 

Inspiraci nové kuchyně můžete hledat v odborných časopisech nebo v "obrázcích" vyhledávání na internetu. Jestliže Vám tyto zdroje nepříjdou dostačující, určitě navštivte veletrh kuchyní, nebo si projděte kuchyňská studia a informujte se o nabídkách a stylech kuchyní. 

Vyžádejte si katalogy kuchyní a vytvořte si svůj vlastní styl a názor na svou kuchyň. Rovněž nezapomeňte své tipy vybraných kuchyní konzultovat se svým partnerem. Nebraňte se poslouchat názorům a nápadům. 

Důležité! Snažte se porozumět tematice kuchyní. Přečtěte si infromace o použitých materiálech různých druhů kuchyní, informace o vnitřním vybavení kuchyně, informace o uspořádaní kuchyňských skříněk, informace o nabídce kuchyňských spotřebičů. 

 

Chcete se poradit s naším kuchyňským odborníkem? 

Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře a my se Vám do 48 hodin ozveme. Pro kontakt klikněte zde.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference