Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Proč naše kuchyně?

Rozhodli jste se, že si vyberete kuchyň na míru?

Již víte, jaké výhody taková kuchyň má?


Nabízím Vám touto cestou naše kuchyně na míru.

Proč si vybrat naše kuchyně - KuchyněJinak?

Protože naše kuchyně vyrábíme ...
 

Kuchyně vyrábíme - Poctivě

Věříme, že poctivým přístupem získáme nejen důvěru Vaší, ale i důvěru Vašich přátel a známých.

 

Kuchyně vyrábíme - Kvalitně

Díky kvalitnímu strojnímu vybavení, kterým disponujeme, můžeme zachovat velmi vysokou úroveň zpracování.

 

Děláme to za přijatelné ceny

Kuchyně vyrábíme - Za přijatelné ceny

Kuchyně, které vyrábíme a montujeme, si mohou dovolit i rodiny s průměrným měsíčním příjmem.

 

Kuchyně vyrábíme - Spolehlivě

Dohodnutý termín je pro nás osobní závazek, a proto to, co slíbíme, se snažíme vždy dodržet.

 

 

Kuchyně vyrábíme, protože nás to baví!

Svou práci opravdu bereme zodpovědně, ale také se můžeme chlubit tím, že naše práce, je naše hobby.

 

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference