Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Jak poznáte kvalitu kuchyně?

Jak poznáte kvalitu? 

Nejste profesionál, avšak na některých detailech kuchyně určitě dokážete rozpoznat rozdíly v kvalitě nábytku. Před nákupem samotné kuchyně dbejte hlavně na to, abyste viděli již hotovou realizovanou kuchyň (například fotogalerie referencí) a za žádnou cenu nevybírejte pouze podle katalogu. Neboť na fotografiích mohou být skryté vady. 

Základem každé kvalitní kuchyně je její kování, tj. panty a pojezdy. Kování zmiňuji hlavně z toho důvodu, neboť při každodenním jejím používání je kování velmi namáhané. Tudíž se nízká kvalita kování rychle projeví. Informujte se na záruku kování. Za žádnou cenu si nepořizujte takové kování, které vypadá chatrně, viklá se a pojezdy špatně "chodí". Také se informujte na nosnost pojezdů. 

Pracovní deska je další namáhavá část vaší kuchyně, proto věnujte také pozornost při jejím výběru. Nejvíce používaná je laminátová pracovní deska, která se může poškodit hlavně v jejich spojů. Proto se nezapomeňte informovat, jakým způsobem jsou spoje pracovní desky provedeny. Správný spoj pracovní desky poznáte tak, že zespodu desky jsou umístěny šrouby a spoj je vymazaný latexem a silikonem. Napojení pracovní desky musí být hladké, neoštípané a bez výškových rozdílů. Seriózní výrobce kuchyní nepoužívají lišty z plastu či kovu, neboť tyto lišty nezaručují kvalitu. Důležité je, že do špatně zhotoveného spoje může vniknout vlhkost a dojde k nabobtnání a znehodnocení pracovní desky. 

Nezapomeňte si prohlédnost další detaily, kterými jsou například

  • napojení korpusů,
  • napojení ozdobných lišt,
  • spoje jednotivých částí,
  • vady, které hned vidíte.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference