Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Jak si můžete Váš úklid kuchyně usnadnit?

Úklid kuchyně není jednoduchý, pojďme si ho zjednodušit!

Úklid kuchyně se pro Vás může stát náročným úklidovým procesem. Jak si tedy úklid kuchyně zjednodušit? 

Základní princip údržby kuchyně:

Úklid kuchyně provádějte pravidelně.

Utřít, vyčistit, odmastit kuchyňský nábytek nebo kuchyňské spotřebiče zvládne pravidelně opravdu každý. Opravdu, je to tak, ale ušetříte si tím čas před velkým namáhavým jednorázovým úklidem kuchyně.

Úklid kuchyně si rozdělíte na menší části a tím se vám údržba kuchyně nebude zdát tak namáhavá a vyčerpávající.

Úklid kuchyně si můžete usnadnit drobnými vychytávkami.

Náročný a vyčerpávající úklid kuchyně lze zjednodušit drobnými vychytávkami, které vám kuchyň nabízí. Při plánování nové kuchyně se  u výrobce informujte, co vše je možné v kuchyni využít a zakomponovat. Bude to jednou pro vás k nezaplacení.

Například, jednou z možností, které vám usnadní čištění zásuvek a kontejnerů, je snadné odklapnutí čelního dvířka. V závislosti na druhu kování se jednoduše zbavíte čelního dvířka, a tímto můžet jednoduše vyčistit nečistoty ze zásuvky. Další vychytávkou je také možnost odklapnutí dvíek, aniž byste složitě odšroubovávali kování.

Chcete poradit s údržbou vaší kuchyně?

V tuto chvíli od nás automaticky získáváte:

Odbornou konzultaci ohledně:

  • materiálu nové kuchyně,
  • vybavení nové kuchyně,
  • kuchyňských spotřebičů
  • údržby kuchyně.

 

Víte, jak správně postupovat při plánovaní nové kuchyně?

Nechte si odborně poradit!

Ušetříte tím spoustu starostí, času a peněz.

Vyplňte kontaktní formulář (po stisknutím tlačítka "ZÍSKAT ZDARMA",

My se Vám do 48 hodin ozveme!

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference