Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Co vše lze v kuchyni zachránit, opravit?

Co se dá v kuchyni velmi snadno opravit? 

Některé povrchové úpravy kuchyně lze jednoudše a snadno opravit, drobná poškození se prostě ještě dají zachránit. 

Co se může v kuchyni přihodit?

Co si budeme povídat, ale jednou z hlavních příčin poškození kuchyňského nábytku jsou děti, které mohou nábytek velmi snadno poničit. A je to hlavně z toho důvodu, neboť dřevo (přírodní materiál) je poměrně měkký povrchový materiál. 

Co dělat, když se na vaší kuchyni objeví drobné poškození?

Drobné škrábance na kuchyňské sestavě můžete zkusit opravit voskem, který lze zakoupit v prodejnách pro truhláře. Tyto prodejny nabízejí různé barevné vosky podle různých odstínů dřeva, kterými lze retušovat. 

Co dělat, když se na vaší kuchyni objeví větší poškození?

Větší poškození povrchu kuchyně můžete řešit takto, že poškozené části kuchyně vrátíte na opravu do výrobny nebo je dáte nějakému šikovnému truhláři, pro kterého to bude "hračka".

Proces opravy lakovaného kuchyňského dvířka je následující:

Drobná poškrábání lakovaných dvířek se dají určitě zachránit. Bohužel to však nezvládnete doma, ale poškrábaný díl je třeba odeslat zpět do výroby. Kuchyňské dvířko se přebrousí, zakytuje, domoří na požadovaný odstín a na závěr se dvířko přelakuje. Nezapomeňte však, že vše opravit nelze. Prvním záchranným krokem však může být zaretušovat lakem drobný škrábanec. Tento lak lze ke kuchyni rovněž zakoupit. 

Proces opravy kuchyňského dvířka z fólie:

Co se fólie týče, oprava není tak snadná. Fólie je umělý materiál, který nejde strhnout a nalisovat znovu. Opravu lze provést retušovacím voskem na dřevo. Fólie je umělá a při malém poškození má tendenci poškození zatáhnout. Vše poté závisí na textuře dvířek. Výhodou však je, že fóliové dvířko je celkem levné, proto se většinou poškozené dvířko vymění za nové. 

Chcete poradit s údržbou vaší kuchyně?

V tuto chvíli od nás automaticky získáváte:

Odbornou konzultaci ohledně:

  • materiálu nové kuchyně,
  • vybavení nové kuchyně,
  • kuchyňských spotřebičů
  • údržby kuchyně.

 

Víte, jak správně postupovat při plánovaní nové kuchyně?

Nechte si odborně poradit!

Ušetříte tím spoustu starostí, času a peněz.

 

Vyplňte kontaktní formulář (po stisknutím tlačítka "ZÍSKAT ZDARMA",

My se Vám do 48 hodin ozveme!

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference