Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Inspirace zděné rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně si v dnešní moderní době stále drží své místo. Sice jsou zakázky těchto kuchyní občasné, stále si je někteří zákazníci (oblíbenci) vyžadují.

Rustikální kuchyň patří do skupiny tradičních kuchyní, z které vyzařuje pravá domácí pohoda, kde se dobře vaří a bydlí. Typickým znakem rustikální kuchyně je její zdobení, jako jsou například zaoblená, frézovaná dvířka, mřížky, vitráže či různé propracované detaily. Rustikální kuchyně mohou být perlou jak v klasickém, tak v moderním interiéru.

Rustikální kuchyně vyrábíme z přírodních materiálů, jako je masivní dřevo a kámen, nebo z fólií s dekory dřeva. Tyto tradiční kuchyně jsou znakem nejvyšší kvality zpracování, účelným uspořádáním dle zásad a jsou vybaveny špičkovými vnitřním systémem - kováním, doplňky. Součástí těchto rustikálních kuchyní jsou moderní spotřebiče avšak v rustikálním stylu.

Nechte se inspirovat našimi návrhy zděných rustikálních kuchyní a splňte si svůj sen!

 

Líbí se Vám některá z kuchyní pro inspiraci ? Máte ještě spoustu nezodpovězených otázek ?

to je přece hodně dobrý důvod k akci ...

ZÍSKEJTE ZDARMA

 

  • nezávaznou odbornou konzultaci v pohodlí Vašeho domova ( přijedu osobně i k Vám domu a povím Vám všechno, co o plánování, výrobě a montáží kuchyní vím)

     

  • následně pak 3D grafický návrh Vaši nové kuchyně ( věřte mi, je fakt obrovské plus, vidět svou novou kuchyň dříve, než si ji koupíte )

     

  • dárkový kupón v hodnotě 1 000 pro Vás, či někoho z Vašich přátel na pořízení nové kuchyně

prostě jen stiskněte tlačítko

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference