Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Co to jsou anglické zásuvky v kuchyni?

K čemu slouží anglické zásuvky v kuchyni?

Anglické zásuvky jsou čím dál tím více v kuchyni oblíbené. Jedná se o plnovýsuvné šuplíky, které se vysouvají jednotlivě po otevření kuchyňské skříňky. Výhodou je, že tyto anglické zásuvky mají velikou nosnost a zpravidla stejné vlastnosti jako kontejnery ve spodních kuchyňských skříňkách. Do těchto anglických zásuvek lze umístit většinu kuchyňského vybavení.

Jaké jsou výhody anglických zásuvek.

Velikou výhodou anglických zásuvek je její snadná ovladatelnost. Princip je takový, že lze vysunout pouze ten díl, který zrovna potřebujete.

Další výhodou je, že je možné zakoupit buď jednu, dvě a ne například hned pět zásuvek najednou, což může být ve výsledku pro vás ekonomičtější. Anglické zásuvky je možné tedy dokupovat i dodatečně.

U této varianty "dokupování zásuvek" nezapomeňte na to, že nejprve je třeba kuchyňskou skříňku vybavit panty s úhlem otevírání 135°, aby se kuchyňská dvířka při jejím otevření dostala mimo korpus a umožnila tak vysunutí zásuvky do prostoru před kuchyňskou skříňku. 

Kde se anglické zásuvky nejčastěji používají?

Anglické zásuvky se nejčastěji montují do potravinových skříní. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference