Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Čemu se v kuchyni říká kontejnery?

Kontejnery jsou velké šuplíky.

Jak už nám titulek napovídá, název kontejnery se používá pro velké šuplíky, které se hodí téměř na uskladnění čehokoliv. 

Systém využití kontejnerů neboli velkých šuplíků.

kontejnery - velké šuplíky v kuchyniKontejnery, neboli velké šuplíky, jsou přehledné, praktické a velmi skladné. Šuplíky, které jsou ve větších rozměrů, je lepší rozčlenit a podle potřeby uspořádat. Tímto se nám šuplík rozdělí na několik ohrádek, které dle potřeby zaplníme.

Na obrázku můžete vidět velké šuplíky v moderní kuchyni Perfect bílá 1.

Abychom rozčlenili tyto velké kontejnery, jednou z možností jsou sady, pomocí kterých lze kontejner rozdělit na menší díly - tyto sady je možné si dokoupit. Boky těchto kontejnerů jsou tvořeny děrovanými plechy, do kterých pasují podélné vnitřní příčky. Na tyto vnitřní příčky kolmo naklepneme přepážky. Tento bezvadný systém je vhodný na organizaci dóz či potravin. 

Podobným výborným systémem je systém dělicích ohrádek, kdy sada plastových ohrádek (tato sada má různé volitelné rozměry) s protiskluzovým dnem umožňuje rozdělit velký kontejner na menší dílky. Systém vytvoříme tak, že roztáhneme sadu plastových ohrádek podle aktuálních potřeb a ty pak rozmístíme po kontejneru a rozdělíme tím prostor na menší ohrádky. Tento systém je vhodný pro uskladnění menších plastových krabiček nebo dóz.

Vybavení určené pro kontejnery

kontejnery - velké šuplíky v kuchyniK vybavení pro kontejnery určitě patří držáky na talíře. V nabídce máme několik druhů držáků, díky kterým lze talíře uspořádat na výšku nebo horizontálně. Oblíbeným typem jsou samosattné držákys rukojetí, které slouží k výjmutí věcí z kontejneru a přenesení rovnou na stůl. 

Na obrázku můžete vidět uskladnění talířů v moderní kuchyni Perfect bílá 3.

Mnoho zákazníků se nás ptá, jak přehlendě uspořádat pokličky na hrnce. Rovněž pro toto nádobí můžete zakoupit vybavení, do kterých pokličky skvěle zapadnou. Do kontejnerů lze pořídit také speciální rastry včetně potravinových dóz. 

Je však předem počítat, že všechny tyto vychytávky jsou však spojené s vyšší pořizovací cenou. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference