Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Drobné a doplňkové kuchyňské spotřebiče

Co vše patří do drobných kuchyňských spotřebičů?

V kuchyni nelze určitě zapomenout na drobné, doplňkové kuchyňské spotřebiče, bez kterých by se vaše práce v kuchyni určitě neobešla. Jsou to opravdu nenápadní pomocníc, které mohou být ve vaší kuchyni buď jako volně stojící, nebo vestavné.

Kávovar - drobný kuchyňský spotřebič

Máte-li rádi espresso, určitě ve vaší domácnosti nemůže chybět kávovar. Na trhu naleznete širokou nabídku volně stojících modelů, avšak je třeba zmínit, že kávovar lze pořídit také vestavný.

Vestavný kávovar je model s profesionálními vlastnostmi s tlakem 15 barů, kdy součástí je také mlýnek na kávu.

Cena vestavného kávovaru je poměrně vysoká, ale estetická hodnota téměř dokonalá.

Jak se vestavný kávovar instaluje?

Vestavný kávovar se instaluje do hlubších kuchyňských skříní, vysokých nebo také polovysokých.

Kráječ - drobný kuchyňský spotřebič

Dalším, velice zajímavým a užitečným kuchyňským spotřebičem je určitě kráječ pečiva, salámů a sýra.

Vestavný kráječ můžete pořídit opět buď jak volně stojící, nebo vestavený přímo do zásuvky. Vestavný kráječ se jednoduše vyklopí (postaví). Vestavný kráječ je opravdu nejlepší variantou kráječe, který existuje. Výhodou je úspora místa a neruší vám tak vaši novou, krásnou kuchyň.

Další výhodou vestavného kráječe je snadná údržba - opravdu snadno lze z kráječe vymetat drobky.

Vestavný gril, fritéza - drobný kuchyňský spotřebič

Své varné centrum určitě můžete rozšířit o vestavný gril nebo fritézu - nezapomeňte však na hloubku.

Jak vestavný gril či fritézu instalovat?

Jednoduše, vedle varné desky jednoduše vestavíte doplňkovou desku. Důležité je, aby byl gril či fritéza ve stejném designu jako varná deska.

Vestavná váha - drobný kuchyňský spotřebič

Velmi oblíbeným kuchyňským spotřebičem jsou vestavné váhy, které mohou být bu´d zavěšené v obkladu kuchyně, nebo zabudované do pracovní desky. Váhy, které jsou vestavené do pracovní desky se spíše hodí do corianu či jeho obdob, žuly nebo materiálů, jako je technistone. K pracovní desce z lamina se vestavná váha nehodí a to proto, že po narušení povrchu laminátu se může deska znehodnotit působením vody (nabobtnává).

Drtička odpadů - drobný kuchyňský spotřebič

Drtič je stále více populárním kuchyňským pomocníkem. Díky drtičce budete mít koš už jenom suchý a nezapáchající od slupek, ksotí a zbytků jídla. Drtička odpadů jednoduše zbytky jídla rozmele a spláchne do odpadu. 

Drtičů odpadů existuje několik typů:

 • ekonomické drtiče odpadů - nejsou celonerezové a jsou hlučné
 • komfortní drtiče odpadů - s kvalitním odhlučněním, všechny prvky z nerezu.

Dávejte si pozor na velikost drtiče, ke kterému se mnohdy nevejde do dřezové skříňky odpadkový koš.

Ohřívač vody - drobný kuchyňský spotřebič

Jestliže nemáte v kuchyni napojenou teplou vodu, ohřívač vody vám určitě tento problém vyřešní. Ohřívač vody se zpravidla umisťuje pod pracovníd esku do dřezové skříňky.

Ohřívač vody existuje v provedení:

 • tlakový,
 • beztlakový (u tohoto typu musíte mít speciální baterii), 
 • zásobníkový,
 • průtokový.

Chcete pomoci s výběrem kuchyňských spotřebičů?

V tuto chvíli od nás automaticky získáváte:

Odbornou konzultaci ohledně:

 • materiálu nové kuchyně,
 • vybavení nové kuchyně,
 • a také kuchyňských spotřebičů.

 

Víte, jak správně postupovat při plánovaní nové kuchyně?

Nechte si odborně poradit!

Ušetříte tím spoustu starostí, času a peněz.

 

Vyplňte kontaktní formulář (po stisknutím tlačítka "ZÍSKAT ZDARMA",

My se Vám do 48 hodin ozveme!
 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

 • Jana Hudečková
 • Barbora Škůrková, Havířov
 • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference