Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Vodoinstalace

Současně s výrobou a instalací nové kuchyňské sestavy nabízíme také možnost využít služeb instalatéra.

Ušetříte si starosti se sháněním řemeslníka a především starost s koordinaci jednotlivých řemesel.( instalace nábytku / instalatérské práce)

  • nejprve...pokud si budete přát, odpojíme veškeré staré spotřebiče ( myčku, pračku ) a starý dřez 
  • stará vodoinstalace a kanalizace je většinou již nevyhovující, proto ji nahradíme novou a současně její rozsah a vybavení různými ventily  hned přizpůsobíme potřebám kuchyňské sestavy nové
  • současně s  instalaci kuchyňské sestavy nainstalujeme nové spotřebiče ( myčku, pračku ) a dřez včetně dřezové baterie
  • odzkoušíme těsnost veškerých spojů na vodovodním rozvodu a kanalizaci tlakovou zkouškou
  • uvedeme nové spotřebiče do provozu a odzkoušíme jejích funkčnost
  • staré nepotřebné spotřebiče samozřejmě odvezeme a ekologicky zlikvidujeme

Veškeré tyto služby jsou vždy prováděny proškoleným řemeslníkem, oprávněným a způsobilým tuto činnost provádět. U spotřebičů budou potvrzeny záruční listy s potvrzením, že spotřebiče byly uvedeny do provozu oprávněn osobou.

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference