Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Naši zákazníci u nás využili mimo jiné i tyto práce

SKLENĚNÉ ZÁSTĚNY

Jedna z možností jak vyplnit prostor mezi horními a spodními skříňkami je zástěna

tvořená lakovaným kaleným sklem v různých dekorech, nebo grafosklem.

Je to materiál, který se díky svému ideálně hladkému povrchu velmi dobře udržuje

a ke všemi i hodně dobře vypadá.

 U nás již od 3 690,- Kč / m2.

 

 

 

                        VYBOURÁNÍ ŠPAJZU                                                               

Při rekonstrukci starších panelákových kuchyní je někdy žádoucí vybourat původní  panelovou,

nebo   zděnou    potravinovou   skříň.   Je   to   poměrně   náročný   úkon  a   proto   doporučuji 

                        přenechat   tuto   činnost    profesionálům.                                                                                    

                            Věřte, že se to vyplatí.                                                                                                                  .

 

 

OBKLAD KUCHYNĚ

prostor mezi horními a podními skříňkami je možné vyplnit designovým obkladem. Je to varianta, která již má tradici a pokud vyberete vhodný obkladový materiál, určitě neuděláte chybu.

U nás již od 3 000,- Kč / kuchyň.

LIKVIDACE STARÉ KUCHYNĚ

Nevíte si rady co se starou nepotřebnou kuchyňskou linkou? Nyní všem naším zákazníkům starý nábytek včetně nepotřebných kuchyňských elektrospotřebičů odvezeme a ekologicky zlikvidujeme zdarma.

POLOŽENÍ PODLAHY

K rekonstrukci kuchyně patří obvykle i nová podlaha. Můžete zvolit z několika variant. Můžete mít v kuchyni na podlaze PVC, můžete zvolit vinylovou podlahu, hodí se i dlažba, či plovoucí laminátová podlaha. Vy si vyberte zbytek nechte na nás.

SÁDROKARTONOVÉ PŘÍČKY

Máte staré umakartové jádro a nechcete současně rekonstruovat i koupelnu ? I pro Vás máme řešení. Postavíme novou stěnu ze sádrokartonu před tu umakartovou. Získáte tak čistou novou stěnu, na kterou můžeme položit obklad, zavěsit Vaši novou kuchyň a ke všemu mohou být nové rozvody vody, kanalizace a elektro pěkně skryty uvnitř.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference