Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Klasické kuchyně

Klasické kuchyně - Kuchyně Jinak

Klasická kuchyně - KuchyneJinak.cz - představuje řadu kuchyní v tak zvaném "středním proudu", u kterých jsou typickými znaky hladká dvířka se zaobloblením na hraně profilu, nebo kuchyně s obdélníkovým profilem a lehce bombírovaným středem. Velikou výhodou těchto klasických kuchyní je, že tyto kuchyně jsou hezké a oblíbené před pěti lety a budou hezké a oblíbené za dalších pět let. Jednoduše řečeno, že klasická kuchyň je kuchyní nadčasovou

Klasické kuchyně mají další výhodu a to takovou, že se hodí do všech místností a mohou mít jakýkoli tvar a velikost. Klasickou kuchyň lze dozdobit věncovými lišty, hodí se k ní také barový pult či rampa. U klasickcýh kuchyní jsou často zvoleny hranaté zásuvky.  

Budeme-li se bavit o doplňkách klasických kuchyní, volíme většinou kuchyňské doplňky v chromu, nerezu či v bílé barvě. Sestava horních skříněk u těchto kuchyní je často uspořádaná spíše členitě, a to z toho důvodu, aby tato kuchyň nepřipomínala tak zvanou "sektorku". V klasické kuchyni se často setkáme s horními skříňkami různých velikostí, policemi nebo prosklenými skříňkami a volíme jednoduché, kované úchytky. 

Co se týče barvy klasické kuchyně, nemusíme volit nutně dekor dřeva. Zajímavým typem u klasické kuchyně může být vnesení barevného prvku buď na kuchyňská dvířka, nebo na pracovní plochu. Barvu kuchyně většinou volte s ohledem na další barvy v kuchyni.  Velmi oblíbenou barvou klasické kuchyně je barva vanilková, zelená nebo modrá v kombinaci například s olší či bukem.

Jestliže jste se rozhodli pořídit klasickou kuchyň, poohlédněte se po nápaditějších a méně okoukaných dřevinách. Na výběr máte různé odstíny třešně, běleného dubu, jilmu a další zajímavé variace barev.  

Fotogalerie našich klasických kuchyní - Kuchyně Jinak

V této části naleznete fotogalerie našich klasických kuchyní, které jsme zhotovili. Nutno rovněž říci, že zde nejsou všechny klasické kuchyně, které jsme zhotovili, avšak Vám je zde budeme postupně doplňovat.

U každé kuchyně naleznete detailní informace o použitém materiálu, práce spojené s výrobou dané kuchyně a na požádaní kompletní cenová kalkulace dané moderní kuchyně. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference