Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně - Kuchyně Jinak

Moderní kuchyně - KuchyneJinak.cz - tento typ kuchyní se stal, právě svým stylem a designem, největším trendem současné doby. Jak již vyplýná z názvu kuchyně, moderní kuchyně podléhají módním vlnám, a proto může být design moderní kuchyně v určitých dobách různý. 

Typickými znaky moderní kuchyně je její jednoduchost a hladká, obdélníková kuchyňská dvířka. U moderních kuchyní se používají především geometrické tvary a hlavně žádné zdobné lišty. Moderní kuchyň je symetrická a její skříňky vedle sebe budí dojmem logického uspořádaní. Někdy může tato moderní kuchyň působit až příliš systematicky, ale také v některých případech nemusí. 

V moderních kuchyní jsou někdy horní skříňky zcela vypuštěny a nahrazeny masivními, světelnými policemi nebo netradičními zástěnami. Spodní kuchyňské skříňky bývají většinou sestaveny ze širokých kontejnerů a zásuvek. 

Moderní kuchyně mohou být vytvořeny v různých tvarech, někdy si klient vybere kuchyň tvarovanou do oblouku, popřípadě kuchyň s kulatým ostrůvkem. Variant tvarů moderní kuchyně je hned několik. K moderní kuchyni se většinou hodí tyčové úchytky případně  úchytky žádné. 

A co barva moderní kuchyně? Současným hitem moderních kuchyní jsou barvy antracit nebo bílá v kombinaci s výraznou exotickou dýhou (např. wenge, zebrano, atd.). Dalšími oblíbenými kombinacemi moderních kuchyní je kuchyň červená, žlutá či modrá. Při volbě barvy své kuchyně NEZAPOMEŇTE na fakt, že výrazná barva je předpokladem toho, že se Vám tyto barvy brzo okoukají. 

Jestliže jste se již rozhodli pro moderní kuchyň, pamatujte však na její nadčasovost, volte spíše jednoduchost. Jednou z oblíbených nadčasových moderních kuchyní je kombinace bílé lakované kuchyně s tmavou, téměř černou deskou, což jsou dvě univerzální barvy.

Co se spotřebičů týče, k moderním kuchyním se hodí nerezové kuchyňské spotřebiče, popřípadě další moderní materiály, kterými jsou titan či hliník. Jestliže si ke své kuchyni necháte vyrobit také barový pult, volte jednoduchý tvar a materiál totožný jako pracovní deska popřípadě sklo.  

Fotogalerie našich moderních kuchyní - Kuchyně Jinak

Připravili jsme pro vás přehlídku moderních kuchyní, které jsme zhotovili. Nutno podotknout, že zde nejsou všechny moderní kuchyně, které jsme zhotovili, avšak Vám je zde budeme postupně doplňovat.

U každé kuchyně naleznete detailní informace o použitém materiálu, práce spojené s výrobou dané kuchyně a na požádaní kompletní cenová kalkulace dané moderní kuchyně. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference