Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Elektroinstalace

Současně s výrobou a instalací nové kuchyňské sestavy nabízíme také možnost využít služeb elektrikáře.

Ušetříte si starosti se sháněním řemeslníka a především starost s koordinaci jednotlivých řemesel( instalace nábytku / elektrikářské práce)

  • pokud je původní elektroinstalace vyhovující, upravíme jen rozmístění elektrozásuvek a vypínačů s ohledem na rozmístění spotřebičů v nové kuchyňské sestavě
  • pokud stará elektroinstalace již nevyhovuje, nahradíme ji novou. Vyměníme původní starou jističovou skříň za novou - větší, navýšíme počet jističů pro správné fungování většího počtu kuchyňských spotřebičů a pro potřeby nové kuchyňské sestavy od jističové skříně provedeme elektrorozvod  nový.
  • současně s  instalaci kuchyňské sestavy nainstalujeme nové spotřebiče ( indukční desku, troubu, mikrovlnku atp. )
  • uvedeme nové spotřebiče do provozu a odzkoušíme jejích funkčnost
  • staré nepotřebné spotřebiče samozřejmě odvezeme a ekologicky zlikvidujeme

Neberte na lehkou váhu  starou nevyhovující elektroinstalaci v hliníku. V tom lepším případě Vám budou při zapnutí více elektrospotřebičů najednou vypínat jističe, v tom horším dojde vlivem přetížení hliníkových drátu k jejích přerušení a budete muset elektroinstalaci řešit bohužel s nepoměrně vyššími náklady.

Veškeré tyto služby jsou vždy prováděny proškoleným řemeslníkem, oprávněným a způsobilým tuto činnost provádět. U spotřebičů budou potvrzeny záruční listy s potvrzením, že spotřebiče byly uvedeny do provozu oprávněn osobou 

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference