Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Jaké máme vybavení pro šuplíky v kuchyni?

Vybíráme vybavení pro šuplíky.

vybavení pro šuplíky v kuchyniKdyž se zaměříme na šuplíky, které jsou důležitou součástí kuchyně, je třeba se zamyslet, čím je zaplníme. Úplně snad základním vybavením, které nesmí v kuchyni chybět, jsou vložky na příbory. Vložky na příbory mají klasické uspořádání, a to místo pro tři součásti příboru a místo pro malé lžičky. V nabídce jsou některé vložky, které jsou doplněny o další prostor určený pro kuchyňské náčiní. vybíráme v prvé řadě takové, které se rozměrově hodí do vašeho šuplíku. Na obrázku můžete vidět vložky na příbory v klasické kuchyni Akacie.

Kde můžete vybavení pro šuplíky zakoupit?

Vybavení pro šuplíky můžete zakoupit v domácích potřebách, nebo máte možnost vybírat z příslušenství, které nabízejí výrobci kování pro zásuvky. V takovémto případě si můžete být stoprocentě jistí, že budou přesně pasovat do vašich zásuvek a nijak v nich nebudou jezdit. 

Jaké typy vybavení pro šuplíky máme?

Plastové vložky na příbory se dělí:

  • Plastové výlisky - plastové vložky na příbory = nejlevnejsíš na trhu, které můžete pořídit.
  • Nerezové nebo plastové vložky na příbory v kombinaci s kovem = nejžádanější na trhu.
  • Dřevěné vložky na příbory = méně používané a to hlavně kvůli horší údržbě.

Výhodou je, že u dražších vložek na příbory můžete dle svých potřeb měnit uspořádání přihrádek. 

Dalším vybavení pro šuplíky mohou být přihrádky na náčiní, dřevěné bloky na kořenky, dózičky, dřevěné rastry na nože. Sadu vybavení pro šuplíky můžete samozřejmě zakoupit včetně kvalitního přesně pasujícícho vybavení. Poté bude mít každá škrabky nebo naběračka své dané místo. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference