Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Bezpečnostní kuchyňské doplňky

Jaké máme v kuchyni bezpečnostní zábrany?

Kuchyň je místem, kde se můžeme setkat s častými úrazy, především úrazy malých dětí. Proto se rozhodně vyplatí do těchto bezpečnostních kuchyňských doplňků investovat. Bezpečenostní zábrany v kuchyní totiž tyto úrazy alespoň eliminují. Můžeme Vás uklidnit, není to nijak nákladná investice, nicméně to rozhodně odvrátí například dětský pláč.

Mezi bezpečnostní doplňky můžeme zařadit:

  • Ohrádka na varnou desku = tato ohrádka před dětmi rozhodně zabrání manipulaci s horkými hrnci. Ohrádka na varnou desku se připevňuje přímo k pracovní desce a v nabídce máme několik designových a povrchových úprav. 
  • Mechanický zámek = Každý z nás má v kuchyni zásuvku s noži, léky či s jinými nebezpečnými věcmi. Tuto zásuvku je třeba před dětmi zabezpečit a to pomocí buď mechanického zámku, nebo pomocí magnetické karty. Mechanický zámek se uchycuje přímo na kuchyňský nábytek. Na kuchyňské skříňky se prodává západka spojující madla.
  • Magnetické karty = Magnetické karty slouží rovněž k zabezpečení šuplíku, ve kterém jsou uschovány nebezpečené věci. Tyto zámky fungují tak, že se na kuchyňská dvířka skříňky nebo zásuvky připevní magnet, který lze otevřít pouze se speciální kartou, která se k němu přiloží.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference