Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Kuchyň si vybíráme v kuchyňském studiu.

Kuchyň nám vyrobí kuchyňské studio.

Pro ty, kteří si kupují novou kuchyň v obchodním domě či kuchyň od truhláře, je nezbytné vědět, že si návrh své kuchyně musí zajistit sami a zároveň si musí sepsat všechny potřebné komponenty a části, které s výrobou dané kuchyně souvisí.

Pro ty, kteří si svou kuchyň kupují v kuchyňském studiu, toto neplatí! Stále více zákazníků upřednosťnuje kuchyň zakoupenou přes kuchyňské studio a to hlavně proto, neboť kuchyňské studio zajišťuje pro klienta kompletní servis - kompletní dodávka kuchyňského nábytku, dodávka a zapojení kuchyňských spotřebičů, doprava komplementů a montáž celé kuchyně na míru. 

Při jednání s odborníky v kuchyňském studiu se ptejte na cokoliv, co vás zajímá a nechte si předvést jejich nabídku kuchyní.

Ptejte se hlavně na:

  • Jaký je rozsah nabízených služeb?
  • Zda preferejí pouze některé značky kuchyňských doplňků a kuchyňských spotřebičů, nebo jestli jsou schopni zajistit široké spektrum těchto doplňků a spotřebičů.
  • Za žádnou cenu si nenechte vnutit něco, co se vám nelíbí, popřípadě, kdy pochybujete o kvalitně.
  • Zeptejte se na délku záruky na zboží a délku záruky na montáž kuchyně.
  • Zeptejte se na ceny nabízených služeb - co je součástí rozpočtu a co v celkové ceně není.
  • Zeptejte se na dodací termíny - pro naplánování časového harmonogramu.

Věnujte pozornost kvalitě provedení vystavených vzorků, spojů pracovních desek, napojení ozdobných lišt a řemeslnému zpracování. Již zde můžete odhalit preciznost provedení a kvalitu kuchyňského studia.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference