Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Kdo je připraven, není překvapen - Jaké jsou první otázky?

Na co nezapomenout před návštěvou kuchyňského studia.

Než se vypravíte do kuchyňského studia, je třeba si odpovědět na pár základních otázek, které vám s největší pravděpodobností položí.

Zcela jistě se Vás budou odborníci ptát na:

 

  • Jaké odstíny kuchyně preferujete? Chtěli byste kuchyň světou, tmavou, v odstínu dřeva či v pastelových barvách?
  • Jaký tvar kuchyně byste pro svou kuchyň volili? Více o tvaru kuchyně zde.
  • Pro jaký styl kuchyňských skříněk jste nakloněni - klasické otevírací, výsuvné kontejnery, prosklené, atd.
  • Chcete mít spíše vzdušnou kuchyňskou sestavu nebo vyžadujete dost úložného prostoru?
  • Jaké kuchyňské spotřebiče ve své kuchyni plánujete mít? Plánujete vestavné kuchyňské spotřebiče, nebo volně stojící?
  • Z jakého materiálu chcete mít vyrobeny kuchyňské dvířka - lamino, fólie, masiv, lak? Vice o materiálu kuchyňských dvířek zde.
  • Z jakého materiálu chcete mít pracovní desku - laminátovou, žulovou, corian, atd.? Více o materiálu pracovních desek zde.

 

Během první schůzky se vás odborník kuchyňského studia bude ptát na nespočet otázek, ale je třeba si uvědomit, že pouze pomocí těchto otázek se o vašich představách a požadavcích na novou kuchyň mohou odborníci dozvědět co nejvíce. 

Samozřejmě, můžete projektantovi na kuchyň nechat "volnou ruku" a ponechat tak celkové řešení kuchyně pouze na něm, avšak byste mu měli dát alespoň základní představy. Může se totiž stát, že i sebe lepší projekt (designově zajímavý, profesionální) Vás ve finále nemusí oslovit. Odborník musí z vašeho rozhovoru alespoň poznat vámi požadovaný styl kuchyň a priority, které v kuchyni vyžadujete.  

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference