Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Co si přinést s sebou do kuchyňského studia.

Grafický návrh kuchyně je běžnou službou kuchyňského studia.

Poskytnutí grafického návrhu budoucí kuchyně je v dnešní době běžnou službou kvalitního kuchyňského studia.

Co je grafický návrh kuchyně? Jde o barevný, prostorový obrázek (3D obrázek) vyhotovený v počítači, který znázorňuje, jak bude vaše nová kuchyň vypadat. Někeré firmy mají tuto službu zpoplatněnou, to znamená, že si ji započítají do celkové ceny kuchyně. V některých kuchyňských studiích vám grafický návrh pouze vytisknou nebo pošlou na eamil - to je ta lepší varianta. Můžeme se ale setkat s firmami, které vám návrh pouze ukáží ale neposkytnou dále, neboť se obávají předání grafického návrhu přímo k truhlářům. 

Na co nezapomenout při návštěvě kuchyňského studia.

  • Určitě si nezapomeňte místnost pro kuchyň změřit a rozměry  vaší kuchyně vzít s sebou.
  • Změřte si výšku parapetu, topení, výklenky, stropu apod.
  • Pokud máte instalace již hotové (voda, odpad, elektřina, plyn), rovněž je do svého seznamu zakótujte.
  • Vezměte si s sebou obrázky kuchyní z časopisů, katalogů, přichystejte si odkazy na kuchyně z internetu, které vás zaujaly.
  • Změřte si rozměry stávajících spotřebičů, které budete chtít v kuchyni zachovat.

Jestliže vaše bydlení je ve výstavbě nebo před úplnou rekonstrukcí, určitě doporučujeme použít rozměry z projektu. Čím přesnější informace poskytnete, tím méně se bude grafický návrh upravovat podle skutečnosti.

Určitě nemějte strach z nepřesností, neboť před uzavřením závazné objednávky si věština firem sami kuchyň přijde přeměřit. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference