Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Z čeho vyrobit parapety?

Parapety můžeme vyrobit prakticky z jakéhokoliv materiálu.

řešení parapetů v kuchyniV kuchyních, kde okna jsou součástí pracovní desky, je třeba vyřešit také její parapety. Parapety lze opravdu vyrobit z jakéhokoliv materiálu, ze kterého se vyrábějí i kuchyňské pracovní desky (snad kromě nerezu opravdu všechny). Zajímavým prvkem může být, pokud má okno, které s kuchyní přímo sousedí, totožný parapet jako pracovní deska samotná.  

Řešení parapetů v moderní kuchyni Elegant černo-bílá 4Zajímavé je, pokud je pracovní deska kuchyně je v jedné úrovni s parapetem okna, čímž  Vám vznikne poměrně hluboká pracovní deska. Jestlie plánujete protaženou hlubokou laminátovou pracovní desku pod oknem a za dřezem, pamatujte na to, že si nechte vyrobit pracovní desku z jednoho hlubšího kusu, který kopíruje tvar okna (napojení přímo za dřezem a navíc pod oknem). 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference