Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Tloušťka pracovní desky

Tloušťka pracovní desky je důležitá víc, než si myslíte.

Každý typ pracovní desky má samozřejmě také různou tloušťku:

  • Laminátové pracovní desky mají tloušťku nejčastěji 28 nebo 30 mm - doporučuje se však 38 mm.
  • Pracovní desky z žuly či technistone mají tloušťku 30 mm
  • Pracovní desky corian a jeho obdoby mají tloušťku 40 mm

Jestliže vám záleží na designu kuchyně, tak máte jedinečnou příležitost i u pracovních desek experimentovat. U některých kuchyní se můžeme například setkat s masivními pracovními deskami o tloušťce až 8 cm, nebo naopak u některých moderních kuchyní se můžeme setkat s pracovními deskami, které jsou silné pouze 1 cm. 

Na co u pracovní desky nezapomenout.

Vybíráte-li si masivní pracovní desku, doporučujeme se informovat na její cenu. U tenké pracovní desky dbejte hlavně na to, aby nebyla příliš pružná a nepůsobila na kuchyňské sestavě jako potah. Také si nezapomeňte ověřit, zda s tenkou pracovní deskou nebude spojeno špatné usazení dřezu či varné desky a to hlavně z toho důvodu, neboť tyto kuchyňské spotřebiče se upevňují zespodu a jsou většinou připraveny na pracovní desky o tloušťce 3 až 4 cm. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference