Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Pracovní desky z Nerezu

Kde se můžeme setkat s nerezovou pracovní deskou?

Nerezové pracovní desky se neobjevují pouze v profesionálních vývařovnách či restaurací, ale jsou dnes k vidětí v soukromých kuchyní. Nerezové pracovní desky se hodí převážně do moderních kuchyní, kterým tato pracovní deska dodává až laboratorní vzhled. 

Jestliže se rozhodnete pořídit nerezovou pracovní desku, oceníte její snadnou údržbu, splňuje nejvyšší hygienické požadavky a je odolná proti vysokým teplotám. Jestliže hodláte na této pracovní desce krájet, opět si nezapomeňte vzít kuchyňské prkénko, neboť si tuto pracovní desku nejen poškodíte, ale rovněž zvuk krájení bude pro vaše uši jistě nepříjemný. 

Nerezovou pracovní desku lze samozřejmě vyrobit na míru pro danou konkrétní kuchyň. Stejně jako u některých typů pracovních desek, lze i dřez vyrobit ze stejného materiálu jako pracovní deska, v našem případě nerezový dřez, který je součástí nerezové pracovní desky. Varnou desku lze také zabudovat přímo do roviny s pracovní deskou. 

Údržba nerezové pracovní desky.

Pokud nebudete o svou nerezovou pracovní desku pečovat, budete ji mít často upatlanou, flekatou a ve finále nehezkou. Nejhezčí pohled na nerezovou pracovní desku je, když je krásně vyleštěná. Samozřejmě to dokážete určitými přípravky na nerez.

Vlastnosti nerezové pracovní desky.

Nerezová pracovní deska je na dotek chladná a jako celek působí tato pracovní deska velice chladně. Tato kuchyň bude působit teple, jestliže ji zkombinujete s dekorem dřeva.

Výhody nerezové pracovní desky

  • celkový chladný vzhled kuchyňské desky
  • odolnost proti vysokým teplotám
  • odolnost při běžném používání

Nevýhody nerezové pracovní desky

  • vysoká cena pracovní desky
  • možnost poškrábání pracovní desky
  • málo studií nabízející nerezové pracovní desek

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference