Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Pracovní desky z estetického hlediska

Pracovní deska je výrazný prvek celé kuchyně.

Pracovní desky patří k dominantním prvkům celé kuchyňské sestavy. Nemýlíme se, neboť pracovní deska je velká plocha, kterou jen tak v kuchyni nepřehlédnete. Při výběru správného odstínu a typu pracovní desky dbejtena estetický vzhled pracovníd esky, neboť ve výsledku může pracovní deska buď kuchyň vyzdvihnout, nebo naopak zhyzdit. 

Při výběru odstínu a typu pracovní desky buďte opravdu pečliví. Pracovní deska může být nejen kontrastní a výrazná, pracovní deska může být také sladěna v podobných barvách jako kuchyň, nebo může být také mdlá a nevýrazná. Obecně není nikde dáno, jaká pracovní deska se hodí ke které kuchyni. Jednoduše se řiďte svým vkusem, nebo se poraďte s bytovým designérem kuchyňského studia. 

Je také dáno, že ke světlé kuchyni se hodí kontrastní tmavá pracovní deska a naopak. Tmavá pracovní deska může na velké kuchyni prostor zmenšit a naopak světlá pracovní deska na malé kuchyni může prostor opticky zvětšit. Jestliže si vybíráte celou bílou kuchyň, k této kuchyni se hodí výrazná, např. černá pracovní deska. Druhým případem může být, že jestliže si volíte celou bílou kuchyň s výrazními doplňky exotické dýhy, volte spíše bílou pracovní desku, bude to působit velmi elegantně. Doporučujeme také nevolit stejný odstín pracovní desky jako odstín kuchyně, popřípadě odstín podobný.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference