Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Kuchyňské spotřebiče - Podvěsná světla

Důležitou součástí každé kuchyně jsou podvěsná světla

Nezbytnou součástí každé kuchyně jsou podvěsná světla a to hlavně z toho důvodu, neboť nám při práci svítí pod ruce. Podvěsná světla bychom měli vybírat tak, abychom si nestínili naším tělem. 

Jaké podvěsná světla se nejčastěji vybírají?

Nejčastějším typem podvěsných světel jsou:

Zářivky

Tento typ světel jsou opatřeny vlastním vypínačem. Zářivky nám poskytují buď bílé, nebo žluté světlo. Záleží čistě na nás, jakou barvu světla upřednostňujeme. Bílé světlo je mnohem ostřejší, žluté je zase rozptýlené. Výhodou zářivek je, že díky svému útlému tělu nejsou v kuchyni téměř viditelné. 

Pro nasvětlení pracovní plochy lze pořídit zářivky, které se prodávají v různých setů bodových světel (například chormové ve tvaru jehlanu). 

Jaké jsou varianty podvěsných světel?

Podvěsná světla většinou existují buď jako záměrně schovaná, nebo přiznaná - jde převážně o záležitost praktickou. Světla, která jsou schovaná v rampách nad kuchyní a bary, jsou spíše designovým prvkem - zde se jedná o záležitost estetickou.

Chcete pomoci s výběrem kuchyňských spotřebičů?

V tuto chvíli od nás automaticky získáváte:

Odbornou konzultaci ohledně:

  • materiálu nové kuchyně,
  • vybavení nové kuchyně,
  • a také kuchyňských spotřebičů.

 

Víte, jak správně postupovat při plánovaní nové kuchyně?

Nechte si odborně poradit!

Ušetříte tím spoustu starostí, času a peněz.

 

Vyplňte kontaktní formulář (po stisknutím tlačítka "ZÍSKAT ZDARMA",

My se Vám do 48 hodin ozveme!
 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference