Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Malé kuchyňské spotřebiče

Které spotřebiče považujeme za malé kuchyňské spotřebiče?

malé kuchyňské spotřebičeDo skupiny "drobné" kuchyňské spotřebiče spadají jak vestavené, tak i volně stojící kuchyňské spotřebiče, které jsou umístěné na pracovní desce. Zde je zapotřebí popřemýšlet a naplánovat umístění zásuvek. Zásuvky je třeba umístit tak, aby byly nejen přístupné, ale aby také nepřekážely výsuvům. 

Jestliže si do své kuchyně budete chtít zabudovat vestavné, drobné kuchyňské spotřebiče, tak je zapotřebí opět dodržovat pravidla. Například si plánujete do své kuchyně zabudovat vestavný kráječe. V tomto případě je zapotřebí zásuvku umístit do spodní skříňky přímo pod něj. Zásuvka pro vestavný kávovar musí být také umístěna mimo něj.

malé kuchyňské spotřebičePro drobné kuchyňské spotřebiče, které budou na pracovní desce volně stát, připravte zásuvky do obkladů. Z estetického hlediska je nejvhodnějším umístění 20 cm od hrany pracovní desky. Doporučujeme také volit dvojzásuvky, popř. trojzásuvky, než volit zásuvky samostatné popřípadě nad sebou, neboť kabely s mohutnou vidlicí potom můžeme krásně umístit vedle sebe a zásuvky si nebudou vzájemně překážet. Jestliže si zvolíte zásuvky nad sebou, volte spíše ty zásuvky nad sebou, použijtety s jednou vlidíc vytočenou z osy zásuvky.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference