Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Profily dvířek kuchyně

Při sestavování nové kuchyně je zapotřebí se soustředit na profil samotných dvířek kuchyně.

Dvířka kuchyně mohou být hladká, která jsou často univerzální a hodí se do moderní kuchyně.

Dvířka kuchyně se zkosenými nebo se zaoblenými hranami, popř. dvířka typu "psaníčko" nebo dvířka s "bombírovanými poštáři" se používají především u klasických kuchyní.

Můžeme mít také na výběr dvířka s profilem jednoduchých geometrických tvarů (např. vodorovné rýhy), taková kuchyně se hodí pro kuchyně moderní.

Dvířka kuchyně se složitými profily se často používají u rustikálních kuchyní či kuchyní selských. 

Tvary a dekory dvířek kuchyně

Podívejte se blíže na naši nabídku tvarů a dekorů dvířek kuchyní. 

tvary dvířek kuchyně

Tvary dvířek kuchyně

Podívejte se na tvary dvířek zde.

 

Dekory dvířek kuchyně Standard

Dekory dvířek kuchyně Standard

Podívejte se na dekory dvířek kuchyně Standard zde.

 

Dekory dvířek kuchyně Top

Dekory dvířek kuchyně Top

Podívejte se na dekory dvířek kuchyně Top zde.

 

Dekory dvířek kuchyně Exclusive

Dekory dvířek kucyhně Exclusive

Podívejte se na dekory dvířek kuchyně Exclusive zde.

 

Dekory dvířek kuchyně patinovaná

Dekory dvířek kuchyně Patinovaná

Podívejte se na dekory dvířek kuchyně Patinovaná zde.

 

Dekory dvířek kuchyně lakovaná

Dekory dvířek kuchyně lakovaná

Podívejte se na dekory dvířek kuchyně lakovaná zde.

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference