Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Dvířka kuchyně z PVC fólie

Ohromná nabídka kuchyňských dvířek z materiálu fólie

Na trhu kuchyňských dvířek si můžete vybrat z široké nabídky fóliových dvířek. Je opravdu z čeho vybírat, což je na tom to nejlepší.

Můžeme si vybrat klasiku, kam zařazujeme buk nebo olši, nebo také nejrůznější druhy dřevin, jako je například jilm, exotická dřevina zebráno nebo wenge. Samozřejmě zde spadají také fólie jako jabloň, třešeň, dub, ořech a další. Je třeba také podotknout, že velikou výhodou těchto fólií je, že jsou vyráběny v nejrůznějších odstínech, jako je například třešeň přírodní, třešeň mořená či třešeň cherry. 

Důležité vědět V Evropě existuje pouze pár výrobců fólií, kteří dodávají velkovýrobnám kuchyňských dvířek, nebo varianta, kdy velcí výrobci kuchyní nakupují danou fólii, kterou posléze lisují na dvířka kuchyně.  

 

V nabídce fóliových dvířek se můžeme setkat s fóliovými kuchyňskými dvířky, které imitují lak v lesku. Tyto dvířka kuchyně se vyrábějí v nejrůznějších barvách. Samozřejmě tato fólie nenahradí lak. 

Co to je fólie a jak se vyrábí?

Fólie je umělý materiál (PVC), imitace přírodního mateirálu, který vyrobíme za vysoké teploty a působením vysokého tlaku nalisujeme na předem připravenou nosnou desku (dřevovláknitá deska). Deska je již předem připravená s vyfrézovaným profilem. 

Fólie je levnější, znamená to méně kvalitní?

Nižší cena u fólie vychází z nižší ceny vstupního materiálu a jednodušším (levnějším) procesem výroby. 

Výhody fóliových kuchyňských dvířek

 Dvířka kuchyně z fólie mají tuto výhodu:

 • nízká cena dvířek kuchyně
 • velká nabídka imitací textury dřeva nebo široká nabídka barev
 • mnohdy jsou imitace k nerozeznání od dřeva
 • často se už používá imitace dřeva z obou stran dvířek kuchyně
 • snadná údržba dvířek kuchyně (stačí očistit jarovou vodou a vysušit měkkým hadříkem)
 • odpovídající cena s kvalitou
 • lze si dokoupit dvířka kuchyně do budoucna

Nevýhody fóliových kuchyňských dvířek

 • nemožnost oprav při poškození
 • některé nezdařilé imitace
 • barevné odstíny nelze měnit
 • nelze lisovat do oblých tvarů
 • střední cenová kategorie kuchyňských dvířek
 • nelze opravit - pouze vyměnit (informujte se o možnosti dokoupení dvířek kuchyně do budoucna)

Naše kuchyně vyrobené z fóliových kuchyňských dvířek

Podívejte se na některé naše kuchyně vyrobené z fólie.

Klasická kuchyň Akacie  Klasická kuchyň Akacie

 

Klasická kuchyň Celestina  Klasická kuchyň Celestina

 

Moderní kuchyň Mosaic červená  Moderní kuchyň Mosaic červená

 

Moderní kuchyň Classic javor  Moderní kuchyň Classic javor

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů. Osobním údajem fyzické osoby je zejména její jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, bankovní spojení, IČO a DIČ. Správcem těchto osobních údajů je firma Martin Richtár. Osobní údaje zpracováváme v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce. Podrobné informace o zpracovávání osobních údajů naleznete zde.

Reference

 • Jana Hudečková
 • Barbora Škůrková, Havířov
 • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference