Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

Dvířka kuchyně z dalších materiálů

Kuchyň lze vyrobit opravdu z čehokoliv.sklo jako materiál


Kuchyň lze vyrobit opravdu z čehokoliv. Nemálo umělců si vytvořilo svou kuchyň z posbíraných věcí z kovošrotů či antikvariátů - originalita se cení. Nicméně si takovou kuchyň nemůže dovolit opravdu každý.

Kuchyň z kovu, kuchyň ze skla, kuchyň z kamene

Mezi další materiály, z kterých se dá kuchyň vyrobit jsou kovy (nerez, hliník, měď, mosaz), sklo v nejrůznějších podobách - čiré, mléčné, rozbité skla, nebo dokonce kuchyně z kamene (mramor).

kov jako materiálMluvíme-li o těchto materiálech dvířek kuchyně, tak je třeba podotknout, že tyto materiály jsou velmi cenově náročné a při plánování není mnoho variant, jak kuchyň sestavit. Proto se kuchyň sestavuje na základě již sestavené kuchyně s malými možnými odchylkami. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference