Chci originální design kuchyně od architekta

Zjistit více

chladničkaVolně stojící chladničky

Na trhu chladniček máme nepřeberné množství variant volně stojícíc chladniček. Můžeme si vybrat z různých šířek, výšek i hloubek. Co tedy volně stojící chladnička vyžaduje? Vyžaduje zásuvku 230 V, kterou umístíme přímo za chladničku. Tento typ chladniček lze jednoduše odsunout. 

 

Vestavné chladničky

Na fotografii lze vidět naši vestavnou chladničku v moderní kuchyni Elegant bílá 1.

Druhou variantou jsou vestavné chladničky, které se vyrábějí jako podstavné, polovysoké nebo vysoké. Nejčastějším případem jsou vestavné chladničky kombinované. Vestavná  chladnička je zabudována do skříně se zásuvkou 230 V. Jestliže uvažujete o nižší chladničce, zásuvku radíme umístit do vedlejší kuchyňské skříňky. Máme na výběr také vysokou komibnovanou chladničku, u které je možné zásuvku umístit do skříně nebo nad ní - obvykle je zásuvka instalována do výšky cca 200 cm.vestavná chladnička

Kontaktujte nás

Máte zájem o kuchyni nebo o jiné informace? Pošlete nám požadavek a ozveme se Vám zpět.

Reference

  • Jana Hudečková
  • Barbora Škůrková, Havířov
  • Paní Eva Šacherová, Ostrava

Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá.

Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo.

Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil.

Všechny reference