Martin Richtár
Klegova 70, 700 30
Ostrava-Hrabůvka
Tel.: +420 724 484 550

Mohlo by Vás zajímat
Aktuality
Romantický víkend ke každé kuchyni pro Novomanželé!

Pro všechny novomanželé, kteří si u nás nechají zhotovit kuchyň, darujeme romantický víkend na Zámku. 

K naší kuchyni na míru 3.000 Kč na léky.

Dárek k Vaší nové kuchyni! Pro naše nové zákazníky ve věku 50 let a výše darujeme poukázku v hodnotě 3.000 Kč na léky či vitamíny. 

Akce! Dřez + baterie ZDARMA!

V rámci naší kuchyně dostanete ke každému dřezu baterii ZDARMA.

Ušetřete na své kuchyni 7.000 Kč!

Dnes Vám garantujeme, že s naší kuchyní máte kuchyňská dvířka LAK za cenu kuchyňských fóliovaných dvířek!

Co o nás řekli naši zákazníci

Naši zákazníci se nebojí říci svůj názor, jak byli při výrobě kuchyní s námi spokojeni. Čtěte dále....

Reference kuchyní od našich zákazníků

"Dobrý den, moje sousedka si pořídila novou kuchyň. Jelikož se mi velice líbila, požádala jsem si o kontakt na Vaší firmu a oslovila Vás.Návrh a cenová nabídka byly pro mě přijatelné, tak jsme se domluvili na termínu realizace. Byli jste velice vstřícní a ochotní. Měla jsem požadavek i na zednické práce (posunutí dveří). byla jsem velmi ráda, že mi to Vaši dělníci provedli. S dělníky jsem byla velmi spokojená, byli pracovití, spolehliví a odvedli dobrou práci. Tuto firmu určitě doporučuji! Cenově výhodná a spolehlivá."

Děkuji za Vaše služby. Jana Hudečková


"Protože nová kuchyňská linka měla být dárkem mým rodičům k dvacetiletému výročí jejích svatby, hledala jsem firmu, která celou kuchyň nejen vyrobí a namontuje, ale také a to především firmu, která kuchyň vyrobí a namontuje opravdu v termínu, kdy budou rodiče týden na chalupě. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a vše se povedlo."

Mohu doporučit. Barbora Škůrková, Havířov


Co řekli zákazníci o našich kuchyní

"Vybrat si tu správnou firmu pro svou novou kuchyň je velmi těžké, asi jako výhra ve sportce. Zvláště když máte samé špatné zkušenosti svých známých. Já se trefila. Velkou předností této firmy vidím v tom, že pánové kteří k nám přišli montovat naši novou kuchyňskou linku ve sjednaném termínů se věnovali jenom nám, neodbíhali k jiným svým souběžně realizovaným zakázkám, neodcházeli hned po ránu se slovy „něco nám chybí, přijedeme zítra“ a hlavně akutně řešili nepředvídatelné problémy, které se vyskytovaly v průběhu prací jako například úprava elektrikářem špatně umístěných zásuvek, nebo položení PVC, když smluvený podlahář nedorazil."

Paní Eva Šacherová, Ostrava


"Je mi potěšením být dalším Vaším spokojeným zákazníkem. Splnilo se mi mé dávné přání mít krom domova i srdce domova v podobě vysněné krásné kuchyně."

Alena Žežulková, Třinec 


"Naše nová kuchyň od vás ? No..... peníze, co jsem chvilu šetřil jsou v háj..u, ale zas žena je konečně spokojená a já mam klid. Jinak celkový průběh i samotná montáž byla vynikající. Hoši při montáží jsou výborně sehraný tým a je fakt vidět, že to dělají už nějaký ten pátek."

Hanys Tomeček, Karviná

 Co řekli zákazníci o našich kuchyní"S Vaší firmou jsem spokojena. Návrh, montáž, výsledek - super. Ale jak tak plynul čas, zjistila jsem že na jednom dvířku se začala z boku odlepovat folie. Reklamace proběhla dobře a bez jakýchkoliv výmluv, že je to má vina. Čas pro posouzení a samotnou výměnu si plánovali dle mých požadavků. Firma Martin Richtár – KUCHYNĚ JINAK je jednou z mála, která nejen záruku slibuje ale případné reklamace i řeší. Vřele mohu doporučit."

Petra Kořínková, Ostrava


"Před asi třemi lety jsem si nechal vyrobit kuchyň na míru od firmy Martin Richtár, kuchynějinak.cz. Kuchyň není do rohu a až na několik atypických rozměrů skříněk je celkem primitivní, takže jsem bezproblémovou montáž bral jako samozřejmost. Musím přiznat, že opravdu milým a nečekaným překvapením bylo až to, jak se firma postavila k problému, který vznikl nyní. Současně se zateplením nám v bytě jakási polská firma měnila okna a neopatrnou manipulaci poškodili jedno dvířko skříňky kuchyně. Samozřejmě viník se nenašel a mi nezbylo, než rezignovaně volat panu richtarovi znovu. Nejen, že poškozené dvířko vyměnil v krátkém čase, ale při jednom mi bezplatně znovu seřídil všechny ostatní dvířka a opravil kapající baterii v koupelně."

Roman Chuděj, Ostrava Zábřeh

Souvísející články

Doporučit stránky

Líbí se vám naše práce? Doporučte nás svým známým nebo svým obchodním partnerům.

Vaše jméno !
E-mail příjemce !

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Rychlý kontakt

Martin Richtár
Klegova 70, 700 30
Ostrava-Hrabůvka
Tel.: +420 724 484 550

Copyright © 2012  Kuchyně jinak | Created by Webové studio Xlibris.cz . Kancelařský nábytek